Martin MAC ONE już w naszej ofercie rentalowej

Martin Professional MacOne od dziś w ofercie A-RENTAL

To dla nas nie tylko zakup nowego urządzenia, ale także początek fascynującej współpracy z Stage Source, który zapewni nam dostęp do innowacyjnych rozwiązań i wsparcie na najwyższym poziomie


MAC One to rewolucyjna oprawa Beam, Wash i Eye-Candy z soczewką Fresnela, która przekształca każdą scenę w niezwykły spektakl wizualny. Kompaktowy, lekki i wszechstronny MAC One wyznacza nowy standard dla ruchomych głowic.

MAC One oferuje trzy kluczowe funkcje: wąska, intensywna wiązka, duża soczewka Fresnela z zakresem zoomu od 4 do 30 stopni oraz system podświetlenia z 24 diodami LED RGB na soczewce, gwarantujący zapierające dech wrażenia wizualne.

Dzięki imponującej konstrukcji, strumień świetlny osiąga 2400 lm, a światłość 300 000 cd przy wąskiej wiązce. Źródło światła to silnik LED RGBL o mocy 120 W, zapewniający wyższą jakość światła niż tradycyjne oprawy RGBW.

MAC One wyróżnia się kompaktową i lekką obudową, prostotą obsługi oraz kreatywnymi możliwościami. Umożliwia zastosowanie większej liczby urządzeń bez uszczerbku dla przestrzeni i wagi, co skutkuje niższymi kosztami transportu i wyższym zwrotem z inwestycji.

Dodatkowo, MAC One jest kompatybilny z akcesoriami Martin VDO Atomic oraz dedykowanymi akcesoriami, takimi jak belka na cztery urządzenia i akcesorium do tworzenia matryc. Może być sterowany za pomocą systemów DMX, Art-Net, sACN i Martin P3, co zapewnia bezproblemową integrację z dowolnym systemem oświetlenia.

MAC One to idealne rozwiązanie dla projektantów oświetlenia, wypożyczalni i organizatorów wydarzeń, oferujące niezrównane efekty wizualne i wszechstronność. Przekrocz oczekiwania, wzmocnij twórczą ekspresję i zrewolucjonizuj scenę dzięki MAC One!

 

Wypożczy Martin MAC ONE >>> https://a-rental.pl/zapytanie