GLP JDC2 już w A-RENTAL

A-RENTAL, największa firma dry-hire w Polsce, z radością ogłasza dostawę pierwszej partii urządzeń GLP JDC2 do swojego obszernego asortymentu. Ta akwizycja znacząco zwiększa zdolność A-RENTAL do dostarczania nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych dla różnorodnych wydarzeń i produkcji.

Dzięki dodaniu urządzeń GLP JDC2, A-RENTAL kontynuuje rozwijanie swoich możliwości wsparcia wysokoprofilowych wydarzeń i produkcji za pomocą najnowocześniejszej technologii. Te zaawansowane rozwiązania oświetleniowe umożliwią A-RENTAL dostarczanie bardziej dynamicznych i wizualnie oszałamiających doświadczeń dla klientów.

Jesteśmy zachwyceni możliwością integracji urządzeń GLP JDC2 do naszego asortymentu,” powiedział Jakub Dołowy, Manager Operacyjny A-RENTAL. „Ta inwestycja podkreśla nasze zaangażowanie w oferowanie naszym klientom najlepszego i najbardziej innowacyjnego sprzętu. Wszechstronność i mocne osiągi JDC2 sprawiają, że jest to doskonałe uzupełnienie naszego asortymentu, i cieszymy się na myśl o kreatywnych zastosowaniach, jakie zainspiruje. Cieszymy się, że mamy najnowsze urządzenia od GLP.

GLP JDC2 to zaawansowana hybrydowa lampa stroboskopowa, która łączy moc tradycyjnej technologii stroboskopowej z nowoczesną innowacją LED. To urządzenie zostało zaprojektowane, aby zapewnić wysoką widoczność, zwiększoną moc oraz różnorodne kreatywne efekty cyfrowe, czyniąc je wszechstronnym narzędziem dla projektantów oświetlenia.

Urządzenia GLP JDC2 zostały dostarczone przez firmę AV Light, wyłącznego dystrybutora GLP w Polsce.